DOZA MECHANIKI
w Twoim gospodarstwie
  • pl
  • en
  • fr

O firmie

Nieprzerwalnie
od 1991 roku

Historia firmy DOZAMECH sięga 1991 roku. Nieustannie zdobywana wiedza pozwala nam na stałe doskonalenie swoich umiejętności oraz wdrażanie coraz to nowszych rozwiązań w produkcji maszyn rolniczych. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i solidność wykonania. Zaufało nam już ponad 100 000 klientów.

Posiadamy bogatą ofertę maszyn do czyszczenia, suszenia, rozdrabniania i transportu zbóż. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu linii do produkcji pasz oraz ich automatyzacji za pomocą szaf sterujących i aplikacji na urządzenia mobilne.

Nasza Pasja,
a Twoje zadowolenie

Rozwijamy jednocześnie naszą gamę dostępnych maszyn uprawowych. Przez kilkadziesiąt lat naszej działalności byliśmy wielokrotnie nagradzani za swoje produkty, a także za nasze podejście do pracy.

Możemy się pochwalić licznymi wyróżnieniami na tak prestiżowych targach rolniczych jak: AGRO SHOW, ROL-SZANSA, czy OPOLAGRA.

W swojej kolekcji posiadamy m.in.: nagrodę Przemysłowego Instytutu Maszyn Rolniczych oraz Certyfikat Rzetelnego Pracodawcy.

Z kolei założyciel naszej firmy – mgr inż. Donat Zawidzki został w 2021 roku laureatem konkursu Agroprzedsiębiorca RP.

Wysoka jakość wykonania
Części zapasowe i regeneracyjne
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Wieloletnia trwałość naszych maszyn

Wartości jakie dajemy klientom

Zobacz nasze
nagrody

kontakt

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

DOZAMECH
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

ul. Strzelecka 49
63-430 Odolanów

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.