DOZA MECHANIKI
w Twoim gospodarstwie
  • pl
  • en
  • fr

Aktualności

Myślisz o zakupie suszarni?

clock
25.01.2024
category
author
Administrator

Teraz jest idealny moment, żeby załapać się jeszcze na nasze plany produkcyjne na pierwszą połowę 2024 roku i zdążyć przed zbiorem swoich plonów. Suszarnia przeznaczona jest do ziaren: zbóż, kukurydzy, rzepaku oraz innych gatunków roślin. Zapewnienie optymalnej wilgotności ziarnom przechowywanym w silosach lub magazynach paszowych bez uprzedniego ich suszenia jest praktycznie niemożliwe. Dlatego należy je suszyć, jak w przypadku ziaren kukurydzy, lub dosuszać tak, jak ziarna pozostałych gatunków roślin.

Dozamech produkuje mobilne suszarnie od 2000 roku. Mobilne znaczy w tym przypadku tyle, co umożliwiające ich przemieszczanie i pracę na polach lub w innych gospodarstwach. Mobilność suszarni to znaczący profit dla gospodarzy, związany z brakiem konieczności posiadania zgody administracyjnej różnych Urzędów Państwowych lub Samorządowych.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.