DOZA MECHANIKI
w Twoim gospodarstwie
  • pl
  • en
  • fr

O firmie

Nieprzerwalnie
od 1991 roku

Firma Dozamech jako renomowany producent maszyn rolniczych stale inwestuje w rozwój polskich gospodarstw rolnych. Produkujemy sprzęt oparty na wysokiej jakości komponentach oraz starannie opracowanych projektach. Bazujemy na doświadczeniu całej branży rolniczej oraz wiedzy naszych inżynierów i technologów. Opracowując urządzenia dbamy o ich wydajność i funkcjonalność

Nasza Pasja,
a Twoje zadowolenie

W naszym asortymencie znajdują się urządzenia powszechnie wykorzystywane do różnych czynności gospodarskich. Proponujemy rozwiązania takie, jak: dmuchawy do zboża, mieszalniki pasz, podajniki (przenośniki) ślimakowe (żmijki), rozdrabniacze bijakowe (śrutowniki), wycinaki do kiszonki, suszarnie do kukurydzy czy zbóż.

Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę maszyn, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy i przyspieszają realizację wielu zadań. Świadczymy dla naszych Klientów również usługi, takie jak serwis i transport sprzedawanych maszyn.

Wysoka jakość wykonania
Części zapasowe i regeneracyjne
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Wieloletnia trwałość naszych maszyn

Wartości jakie dajemy klientom

Zobacz nasze
nagrody

kontakt

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz!

DOZAMECH Spółka z o.o. Sp. k.

ul. Strzelecka 49
63-430 Odolanów

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.